درباره ما

شرکت پرشین قطعه

شرکت والنسی با 23 سال سابقه به عنوان تامین کننده بین المللی قطعات یدکی موتور خودرو در اکثر کشورهای جهان مشغول به فعالیت می باشد . والنسی تولید کننده انواع سیلندر، پیستون و رینگ ها برای موتور های بنزینی و دیزلی می باشد. کلیه محصولات مطابق با به روز ترین استانداردهای بین المللی و کنترل کیفیت با آخرین ماشین آلات دقیق به منظور دستیابی به 100% رضایت مشتری انجام می شود. والنسی قادر به تولید پیستون هایی تا قطر165 میلیمتر در صنعت خودرومی باشد.    

ماموریت ما

از راهبردهای  اساسی این گروه می توان به افزایش توان طراحی محصولات ،توسعه بازار تولید محصولات ، امکان ماشین کاری محصولات ، توسعه کیفی و کمی محصولات ، توسعه بازار تولید محصولات در داخل کشور ، توسعه میزان صادرات در چند سال آینده و بهبود تعامل با مشتریان داخلی و خارجی اشاره کرد .این گروه بر آن است تا محصولات شرکت را به نحوی شایسته در بازار برون مرزی معرفی کند و در ضمن آن ، به توسعه امکانات ، ارائه خدمات تخصصی و فنی به مشتریان و توسعه توان علمی و فنی خود بپردازد.

دیدگاه ما

به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان با افزایش رقابت در سطح ایران ، همراه با مدیریت کیفیت جامع، حفظ هماهنگی با کیفیت و سیاست های اشتغال مناسب با سرمایه گذاری در این موضوعات و ارائه خدمات با کیفیت بالا و خدمات فروش  چشم انداز ما است.